Zgłoś punkt programu


Poniżej znajdziecie formularz, za pomocą którego można składać propozycje Waszych punktów programu. Propozycje punktów programu zbieramy do 5 sierpnia!

Pola nieobowiązkowe oznaczone są kursywą - wszystkie pozostałe są obowiązkowe.

Poprzez uczestnictwo w tworzeniu programu Coperniconu można uzyskać zniżki na akredytację. Za każdy przeprowadzony punkt programu udzielamy zniżki na akredytację w wysokości 50% do podziału pomiędzy twórców danego punktu programu.

Przeczytajcie też kilka uwag i porad, zanim zgłosicie punkt programu:

  • W przypadku zgłaszania więcej niż jednego prowadzącego, prelegent wymieniony jako pierwszy będzie osobą kontaktową i do niego będziemy kierować wszelkie pytania. Pozostali prowadzący powinni mieć konta na stronie Coperniconu i być zarejestrowani na aktualny konwent.
  • Nie zgłaszaj punktów programu na ostatnią chwilę - często zgłoszenie wymaga dogadania szczegółów, na co potrzeba czasu.
  • Jeśli masz zastrzeżenia, co do godzin prelekcji (np. wiesz, że przyjedziesz dopiero w sobotę, więc nie możesz prowadzić w piątek) - zgłoś je w odpowiedniej rubryce. Staraj się jednak unikać podawania zastrzeżeń "na zapas" - im więcej Waszych zastrzeżeń, tym poskładanie programu jest coraz trudniejsze.
  • Staraj się nie zamawiać projektora czy innego sprzętu na wszelki wypadek - mamy ich ograniczoną ilość. Oczywiście jeśli jest Ci do prelekcji potrzebny - zaznacz to!
  • Sugerowany przez nas podpis autorów pod punktami programu (w informatorze i na stronie) to: Imię "Nick" Nazwisko, a w przypadku większej ilości prelegentów, kolejni wymienieni po przecinku. Ale oczywiście możesz zażyczyć sobie podpisanie w dowolny inny sposób - służy do tego pole Podpis.
  • Wypełnianie pola Doświadczenie i rekomendacje nie jest obowiązkowe, ale się opłaca. Jeśli będziemy musieli wybierać między dwoma podobnymi punktami programu - będzie dla nas wskazówką. Doświadczenie to np. prowadzenie prelekcji na innych konwentach lub konferencjach. Rekomendacja informuje, kto z osób znanych nam lub w środowisku może za Ciebie poświadczyć (polecamy podawać z kontaktem do tej osoby).
  • W uwagach wpisz wszystko, co przychodzi Ci do głowy i powinniśmy o tym wiedzieć, a nie ma na to odpowiedniego pola. Przy zgłaszaniu larpa prosimy o informacje o przewidywalnej liczbie graczy (oraz ilość przewidywanych ról męskich i żeńskich).

Formularz

Przepraszamy, ale zgłaszanie programu nie jest czynne.